Operátor výroby - mzda 43 700 Kč + náborový příspěvek 10 000 Kč Úvaly

Aktualizováno:

22. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Úvaly

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• praxe v oboru na podobné pozici vítána není však podmínkou (rádi Vás tisknout naučíme)
• pečlivost, manuální zručnost
• schopnost pracovat samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• čistý výpis z rejstříku trestů

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny vhodná pro ženy (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Náplň práce

Operátor řezacího centra bez nutnosti praxe - mzda po zkušební době 43 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč

1. Dejvická spol. s r.o.

Jsme společnost specializující se na tiskové služby. Tiskneme pro více než 15000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa.

Více informací o společnosti naleznete na www.vyrobapro.cz.

Do našeho týmu, hledáme, vhodného uchazeče na pozici operátor řezacího centra bez nutnosti praxe.

Náplň práce:
• obsluha velkoformátového řezacího plotru
• kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů
• kontrola průběhu jednotlivých operací
• dohled nad stavem materiálu a zařízení

Nabízíme

• práci na HPP - 8hodinovou pracovní dobu ve 2směnné provozu (ranní a odpolední směna)
• práci na moderních strojích
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• zázemí stabilní společnosti

Nástupní mzdové ohodnocení 39 700 Kč/měsíc, po zkušební době navýšení základní platu o 10 % na 43 700 Kč/měsíc.

• možnost bonusů / prémie
• náborový příspěvek 10 000 Kč

Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ, z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Termín nástupu: ihned

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 839 848.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391