Inspektor kvality Opava

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 Kč za měsíc

Firma:

FERRAM, a.s.

Požadavky

• min. SŠ technického směru s maturitou, nejlépe strojírenského zaměření
• výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
• praxe na obdobné pozici ve strojírenství vítána
• znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
• řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Výhody uchazeče na tuto pozici jsou:
• školení v nedestruktivních metodách – VT, MT, PT, UT výhodou
• znalost 3D měření a základních nástrojů kvality
• znalost norem kvality ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001
• znalost programu Helios a Anglického jazyka

Náplň práce

• zajištění dílenské kontroly v procesu výroby, zvláště pak kontroly rozměrů a nedestruktivní kontroly svarů (VT/MT/PT)
• zajišťování procesu řízení neshody zahrnující identifikaci a evidenci interních neshod
• příprava protokolů a měření dle požadavků zákazníka a dalších specifikací (Ferram protokoly, zákaznické protokoly, výkresy apod.)
• spolupráce na přípravě průvodní dokumentace výrobků dle požadavků zákazníka
• spolupráce na systému kvality

Nabízíme

• stabilní zaměstnání s možností profesního růstu a dalšího vzdělávání
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• příspěvek na stravování v závodní jídelně
• penzijní připojištění
• 4 dny zdravotního volna + 1 den volna na narozeniny
• rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
• zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
• práci s novými technologiemi a možnost podílet se na jejich výzkumu a vývoji
• velmi dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD, firemní parkoviště, kolárna)
• hrazené vzdělávání včetně jazykového vzdělávání

Poznámka

Místem výkonu práce je Opava, na stejné pozici budeš pracovat se 3 kolegy, střídavě i odpoledne a nastoupit můžeš kdykoliv.

Kontaktní osoba:
Mobil: + 420 731 545 418
Tel: + 420 553 608 640