Technik údržby Turnov

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Značka:

A1634

Zařazeno na pozici:

Technik Semily, technik údržby Semily

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ technického směru (mechanika/ elektro).
* Rychlá  orientace v problému a rozhodování.
* Férovost, asertivita, vztah k technice.
* Anglický jazyk min. na úrovní B1.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá strojírenskou výrobou nejen pro automobilový průmysl a má 90ti letou tradici na trhu, hledáme kandidáta na pozici Technika údržby.
Jste technický typ? Stroje jsou vaše vášeň a máte angličtinu alespoň na úrovni B1?
Čtěte dále...
* Vyhodnocovat priority provádění oprav a neplánované údržby.
* Koordinovat opravy a zajišťovat (ve spolupráci s podpůrnými úseky) náhradní díly.
* Spolupracovat na rozdělení a řízení prací a následně kontrolovat provedení.
* Plánovat a vést opravy většího rozsahu, roční prohlídky a preventivní údržbu.
* Koordinovat dodržení termínů a plánu oprav.
* Analyzovat spotřebu náhradních dílů.
* Komunikace s úseky napříč společností i externími dodavateli a servisními firmami.

Nabízíme

* Odpovídající mzdové hodnocení.
* 13. plat.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na stravování.
* Příspěvek na penzijní spoření.
* Sportovní a kulturní akce.
* Věrnostní odměny.
* A mnoho dalšího.

Kontaktní osoba:
Tel: 603 879 001