Údržbář vstřikovacích forem a strojů Uherský Ostroh

Aktualizováno:

13. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Uherský Ostroh

Zařazeno na pozici:

Údržbář Uherské Hradiště

Firma:

EUROTEC, k.s.

Požadavky

SOU/SŠ vzdělání strojírenské nebo technické zaměření výhodou
Znalost technické dokumentace
Znalost vyhlášky č. 50 výhodou
Znalost a orientace ISO 9001 a IATF 16949 výhodou
Znalost MS Office
Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Náplň práce

Údržba a opravy vstřikovacích forem
Údržba a provozní opravy vstřikovacích strojů, periférií a ostatních výrobních zařízení
Analýza možných příčin vzniku poruch na formách a strojích
Práce s technickou dokumentací
Dodržování pracovních, kvalitativních a technologických postupů

Nabízíme

Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešení
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost odborných školení a rozvoje profesních dovedností
Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
Odbornou a zajímavou práci, možnost seberealizace
Atraktivní benefity: 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
Vánoční odměny

Kontaktní osoba:
Hana Chochlíková
Mobil: +420 735 174 782
Tel: +420 572 420 713