Konstruktér (m/ž) │ lákavý výdělek | týden dovolené navíc Jihlava

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Značka:

457893

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Jihlava

Firma:

ProJobEU s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a servisem leteckých hydraulických a elektromechanických přístrojů, hledáme do týmu novou posilu na pracovní pozici konstruktér (m/ž). Cítíte se ve světě strojírenství jako doma? Tak neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve!

NABÍZÍME
* Lákavé finanční ohodnocení
* Motivační bonusy a osobní ohodnocení
* Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
* Náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na závodní stravování
* Vstupenky na fotbalové a hokejové zápasy

NÁPLŇ PRÁCE
* Zpracování konstrukčního návrhu dílů / přístrojů
* Zpracování konstrukční dokumentace a technických podmínek
* Odchylkové a změnové řízení
* Příprava, řízení a dohled nad zkouškami
* Místo výkonu práce: Jihlava

POŽADUJEME
* VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
* Orientaci v technické dokumentaci a základní znalost technických norem
* Znalost anglického jazyka (minimálně úroveň A2)
* Uživatelská znalost MS Office
* Znalost modelovacích CAD systémů (Catia V5 výhodou)
* Znalost kreslení v AutoCadu nebo podobném programu
* Pozice je vhodná i pro absolventa

Zaujala Tě naše pracovní nabídka? Neváhej a zašli svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktuj na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 607 051 042