Vedoucí stavebně montážních projektů Havlíčkův Brod

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkův Brod

Značka:

id1060c

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ, technický směr (strojní nebo stavební obor).
Praxe ve stavebně technologicky zaměřených projektech, zkušenosti s montážemi apod.
Výborná orientace v technické dokumentaci.
Organizační dovednosti, projektové vedení / řízení lidí.
Prokazatelné zkušenosti ve stavebnictví, jednání s firmami i subdodavateli.
Ochota učit se novým postupům, technologiím.
Osvědčení vyhl.č.50/78 Sb., zkušenosti s elektroinstalacemi výhodou.
Orientace v MaR, automatizaci, PLC nebo i CAD programech rovněž výhodou.
MS Office (Word, Excel).
Aktivní angličtina.
Systematičnost, plánování, projektové řízení.
Loajalita.
Řešení projektů v rámci České republiky. Možné občasné služební cesty (letecky, případně autem) i v rámci Evropy.
ŘP sk. B.

Náplň práce

Stručný popis pozice: Po uzavření smlouvy o dodávce stavebně techn. řešení je manažer na této pozici zodpovědný za převzetí smlouvy, důkladné seznámení se s jejím obsahem a s přiloženou projektovou dokumentací, plánování a koordinaci všech dílčích kroků realizace, až do úspěšného dokončení a předání díla klientovi.

Nabízíme

Perspektivní manažerská pozice ve stabilní prosperující firmě, vstřícné a otevřené jednání. Přímý nadřízený: majitel společnosti.
Moderní technické zázemí a vybavení, příjemné pracovní prostředí, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.
Motivující finanční odměňování, prémie, bonusy.
Služební automobil i pro soukromé použití, mobil, NB, další technické vybavení podle potřeby.
Firemní benefity.
5 týdnů dovolené.
Nástup možný po dohodě.

Poznámka

Profil zaměstnavatele: Středně velká, úspěšná česká společnost, s víceletou historií a pevným postavením na českém i evropském trhu, se specializací se na výrobu a stavebně technologická řešení. Zaměření na kompletní vedení zakázek, od návrhu podle specifikací klienta, včetně projekční činnosti, výroby a dodávky stavebně techn. celků, až po uvedení do provozu, včetně servisu.

Přesný popis technologie, název firmy (zaměstnavatele), včetně sídla či místa výkonu práce, sdělíme vážným zájemcům o tuto pozici.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Kontaktní osoba:
Roman Schmidt
Mobil: +420 602 528 327