Masér - masérka ve wellness Vrchlabí

Aktualizováno:

21. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Vrchlabí

Nabízený plat:

400 Kč

Značka:

29879840716

Firma:

WELLNESS agentura s. r. o.

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Požadujeme:
- nadšení pro práci v týmu
- laskavý, profesionální přístup k hostům i kolegům
- spolehlivost a časovou flexibilitu
- masérský kurz
Nabízíme:
- kreativní práci v příjemném prostředí se stejně naladěným týmem
- dobré pracovní podmínky - motivační systém
- benefity ve formě příspěvků na stravování, využití wellness služeb a procedur

Podobné nabídky práce

Doplňování zboží do výdejních automatů - OZP - 4 hodiny/týden

včera Vrchlabí EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
256 Kč za hodinu

Projektový manažer (stavebnictví)

před 5 dny Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Stavbyvedoucí

včera Trutnov okres, Chrudim Personal Consult s.r.o.

Policista/Policistka v Královéhradeckém kraji

včera Trutnov Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Montér regálových systémů v Německu

dnes Trutnov KT MONT s.r.o.
40000 - 80000 Kč za měsíc S ubytováním

Obchodní zástupce okres Hradec Králové 60 000 - 90 000 měsíčně

před 5 dny Trutnov ECOHOME Group s.r.o.\nECOHOME Group s.r.o. - pobočka
60000 - 90000 Kč za měsíc

Housekeeping supervisor/ka - 20.000 Kč odměna

před týdnem Špindlerův Mlýn PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
28000 - 35000 Kč/měsíc

Servírka/Číšník - náborový příspěvek 30 000 Kč

před týdnem Špindlerův Mlýn PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
27000 - 35000 Kč/měsíc

Stavbyvedoucí (Z34262)

před týdnem Trutnov Barlett & Cenbright s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

WELLNESS agentura s. r. o.

Kontaktní osoba:
Klára Tryznová Hanousková
Tel: 774 866 690

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.