Vedoucí svařovny | Pelhřimovsko | 55 - 65 000Kč/měs.

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Pelhřimovsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 - 65000 Kč za měsíc

Značka:

549

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Pelhřimov

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost svařovacích podmínek WPS (materiály, svařitelnost, svařovací pozice)
- zkušenosti s nástroji jako 5S nebo KAIZEN výhodou
- schopnost samostatného řešení problémů a návrhu svařovacích přípravků
- zkušenosti s vedením týmu
- uživatelská znalost MS Office a ERP systému
- zkouška pro svařování dle EN ISO 9606-1 výhodou, nikoli podmínkou
- komunikativní znalost AJ VÝHODOU

Náplň práce

Hledáme zkušeného VEDOUCÍHO SVAŘOVNY, který bude klíčovou osobou ve výrobním procesu.
Máte přirozenou autoritu, technické znalosti v oblasti svařování a schopnost vést tým? Pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce bude:
- plánování a organizace práce týmu na ručním a robotickém svařování (do 20ti podřízených)
- zajištění dostatečného množství materiálu, nářadí a zařízení pro svařování
- efektivní využívání technologického vybavení na svařovně
- kontrola kvality svařovacích prací a dodržování technických norem a postupů
- aktivity směřující k neustálému zlepšování bezpečnosti, kvality a efektivity práce

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení v rozmezí 55 – 65 tis. Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- možnost odborného školení a dalšího kariérního růstu
- flexibilní pracovní doba a individuální domluva ohledně organizace práce
- příjemné pracovní prostředí s kancelářským zázemím

Kontaktní osoba:
Hana Orgoňová
Tel: 420602778901