Specialista logistiky Mladá Boleslav

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A1681

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání.
* Praxe na obdobné pozici minimálně 4 roky.
* AJ využijete na denní bázi.
* Zkušenost s vedením kolektivu.
* Komunikační a organizační schopnosti.

Náplň práce

Hledáme dynamického Specialistu logistiky, který chce být pravou rukou manažera logistiky a má chuť podílet se na inovativních projektech a optimalizaci procesů v rychle se rozvíjejícím prostředí.
* Budete mít klíčovou roli při podpoře manažera logistiky v každodenních operacích a strategickém plánování,  což zahrnuje vše od řízení skladových operací až po efektivní komunikaci s dodavateli a zákazníky.
* Vaším úkolem bude nejen hlídat logistické toky a optimalizovat je,  ale také analyzovat data a poskytovat doporučení pro zlepšení, která budou mít přímý dopad na výkon a efektivitu týmu.
* Budete úzce spolupracovat s různými odděleními společnosti.
* Zodpovědnost budete mít za procesy a standardy,  které zajistí maximální efektivitu a kvalitu logistických procesů.
* Budete zastupovat manažera logistiky v době jeho nepřítomnosti.

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Možnost profesního růstu a rozvoje.
* Stravenky.
* Přátelské pracovní prostředí.
* 5 týdnů dovolené.
* Firemní benefity.
* Cafeterie.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200