Šéf nákupu s AJ| malý tým| výrobní firma| Pelhřimovsko

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Pelhřimov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

543

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- praxi v oblasti nákupu nebo logistiky ve výrobním prostředí
- AJ k dennímu užití slovně i písemně
- zkušenost s vedením týmu
- znalost technických výkresů výhodou
- pokročilá znalost MS Office a ERP systémů
- vynikající vyjednávací a komunikační dovednosti.
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

Máte manažerské zkušenosti z oblasti NÁKUPU ve výrobní společnosti? Hledáte prosperujícího zaměstnavatele, který není zatížen korporátními zvyklostmi?

Pak je toto Vaše šance.

Pro středně velkou firmu na pelhřimovsku hledáme ŠÉFA NÁKUPU.

Vaší náplní práce bude:
- vedení malého týmu nákupčích (3 podřízení) a skrze tento tým realizace operativního a skladového nákupu, správa skladových dokumentů v ERP, komunikace s dodavateli a udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů
- organizace výběrových řízení na nové dodavatele
- zodpovědnost za tvorbu a realizaci strategie nákupu a zajištění plynulého chodu oddělení
- včasnost dodávek a optimalizace nákladů
- důraz na digitalizaci a optimalizaci nákupních procesů
- úzká spolupráce s nadřízeným a ostatními odděleními

Nabízíme

- mzda odpovídající manažerské pozici k jednání dle praxe a zkušeností
- flexibilní pracovní doba a příležitostně i práci z domova
- týden dovolené navíc
- stravné
- přátelské firemní prostředí a kultura
- firemní notebook a mobilní telefon

Kontaktní osoba:
Hana Orgoňová
Tel: 420602778901