Jsi šikovný elektrikář a hledáš stabilní příjem? Pojď k nám! Ostrava

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Ostrava

Firma:

Comac jobs s.r.o.

Požadavky

Vzdělání elektro směru
Vyhlášku č. 194/2022 Sb. §6 (bývalá vyhláška 50) je pro nás VÝHODOU (nemáte? Zajistíme!)
Zodpovědnost, která je pro nás klíčovou vlastností u všech našich kolegů
Řidičský průkaz sk. B (bez toho se neobejdeš)

Náplň práce

Řešení a kontrola elektroinstalace a geoinstalací
Práce se slaboproudem, opravy elektrických zařízení
Výměna, výměra rozvaděčů
Dodržování pracovních postupů

Nabízíme

Dovolenou k pořádnému odpočinku
Finanční bonusy
Auto a telefon, které můžeš používat i k soukromým účelům
Super přátelský kolektiv a STABILNÍ zaměstnání
Možnost SEBEREALIZACE

Poznámka

Zaujalo Tě to? Pošli mi svůj životopis a ozvu se Ti! :)

Kontaktní osoba:
Klára Kalábová
Mobil: 770 108 594