Zkušební technik - uvádění strojů do provozu (m/ž) Kaplice

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kaplice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

39400 - 50000 Kč za měsíc

Firma:

UNIWORKS CB s.r.o.

Požadavky

* SŠ vzdělání v oboru elektrikář, mechatronik
* Platná vyhláška č. 194/2022 Sb.
* AJ / NJ – mírně pokročilá úroveň
* Zkušenosti s uváděním strojů do provozu
* Zkušenosti se servisem strojů (vhodné také pro servisního technika vstřikovacích strojů)

Náplň práce

* Zadávání a nastavování parametrů v řídící jednotce vstřikovacího stroje
* Kontrola elektrických, hydraulických a pneumatických nastavení
* Kontrola a nastavení parametrů stroje dle datového listu
* Technická podpora při zákaznických přejímkách
* Vystavování CE certifikace a dokumentace k finální zkoušce

Nabízíme

* Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
* Příjemný fixní plat + prémie + řada příspěvků a benefitů
* 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce)
* Svozové autobusy zdarma z Kaplice, Velešína a Českého Krumlova
* Příjemný fixní plat + prémie + řada příspěvků a benefitů:
* Příspěvek na dovolenou a Vánoce
* 1x ročně Flexi Pass
* Garantované každoroční navýšení mzdy
* Odměny za věrnost společnosti
* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
* Příspěvek na údržbu pracovního oblečení
* Příspěvek na dopravu
* Dotované stravování
* Prémie za hospodářský výsledek firmy
* Dary při životních výročích
* Příspěvky na kulturní a sportovní akce
* Finanční dar při narození dítěte
* Prémie za doporučení nových kolegů
* Očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
* Firemní fyzioterapeut

Kontaktní osoba:
Michaela Zámečníková
Mobil: +420 720 947 423
Tel: +420 720 947 423