Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů MěÚ Tišnov (kultura, dotace)

Aktualizováno:

20. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Tišnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24100 - 34370 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Město Tišnov

Požadavky

Požadavky:
• VŠ vzdělání,
• znalost zákonů ve veřejné správě (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon
č. 561/2004 Sb., školský zákon a orientačně zákon č. 240/2000 Sb., krizový zákon; vše ve znění pozdějších předpisů),
• dobrá znalost práce s PC,
• řidičský průkaz sk. „B“,
• morální bezúhonnost,
• komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost, časová flexibilita a kreativita,
• zkoušky odborné způsobilosti (školství a krizové řízení) nutné do 18 měsíců od nástupu.

Předpoklady:
Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný, ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Náplň práce

Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů

na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:
• Zajišťování agend kultury, sportu, cestovního ruchu, spolupráce s partnerskými městy,
• strategický plán města, aktualizace akčních plánů a koncepcí města,
• výkon agendy zakladatelských a zřizovatelských funkcí vůči organizacím nebo organizačním složkám státu nebo územního samosprávního celku - řízení příspěvkových organizací a kontrola jejich hospodaření,
• administrace a kontrola dotací města a jiné,
• zajišťování zastupitelnosti pracovníka krizového řízení v oblasti krizového řízení města v souladu se zákonem č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů.

Nabízíme

Nástup dle dohody.
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10
(tzn. 24.100 Kč – 34.370 Kč, dle uznatelné praxe). Po zapracování osobní příplatek.

Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích,
4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 26.08.2024
- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV
- nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov,
- případně prostřednictvím datové schránky, ID: qzjbhat do 26.08.2024 – do 17:00 hod.
a to v zalepené obálce s textem: „VŘ – Referent/ka OKSVV – kultura, dotace - NEOTVÍRAT“.

- v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení
- k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Kontaktní osoba:
Kristina Ormston
Tel: +420549439715