Elektroinženýr | inženýr kabelového designu Velké Meziříčí

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

537

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- VŠ vzdělání elektro, technického směru
- Angličtina výhodou
- Předchozí zkušenosti z obdobného směru
- Praktické zkušenosti z výrobního prostředí, zejména s vysokou voltáží
- Pečlivost, schopnost samostatné práce a ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Máte technické vzdělání, dobrý přehled o elektrických systémech? Hledáte příležitost pracovat ve stabilní společnosti zaměřené na zelenou energii?

Pak pro vás máme zajímavou příležitost! Pro výrobce kabelových řešení s výrobními závody po celé Evropě hledáme kolegu na pozici ELEKTROINŽENÝR | INŽENÝR KABELOVÉHO DESIGNU pro závod na Vysočině!

Vaší náplní práce bude:

- Příprava technických specifikací a katalogů produktů
- Výpočty elektrických parametrů kabelů a jejich dokumentace
- Technická podpora výroby, zákaznických služeb, obchodu a marketingu
- Aktivní spolupráce na výzkumných a vývojových projektech
- Práce s vysokou voltáží a související technologií

Pokud hledáte příležitost uplatnit své technické dovednosti a máte zájem o stabilní práci v mezinárodním prostředí, neváhejte se ozvat!

Nabízíme

- Motivující mzda dle předchozích pracovních zkušeností
- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost HO
- Bonusy a prémie
- Stravenkový paušál
- Mobil, notebook
- Příspěvek na penzijko
- Příspěvek na dopravu

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600