Operátor/ka výroby - elektro Mohelnice

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mohelnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Logaritma s.r.o.

Požadavky

- Samostatnost.
- Spolehlivost.
- Pečlivost.
- Učenlivost.
- Zodpovědnost.
- Týmová spolupráce.

Náplň práce

Montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace.

Nabízíme

- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Dvousměnný provoz.
- 25 dní dovolené.
- Roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS.
- Dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 50 Kč/oběd).
- Zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti.
- Poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka.
- Hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka.
- Odměny při pracovních a životních jubileích.

Poznámka

Víme, že každý začátek může být těžký, ale my Vám pomůžeme s důkladným zaškolením a trpělivým vedením.

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Jakubů
Mobil: 771269201
Tel: 771269201