Všeobecná sestra Horní Slavkov

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Horní Slavkov

Nabízený plat:

39999 - 50280 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Všeobecná sestra

Firma:

Vězeňská služba České republiky\nVěznice Horní Slavkov

Požadavky

- Vyšší odborné vzdělání nebo minimálně středoškolské vzdělání v oborou všeobecná sestra dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- Schopnost týmové práce, spolehlivost
- Bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost
- Praxe v oboru výhodou
- Aktivní znalost práce na PC

Náplň práce

Provádí odborné činnosti spojené s poskytováním ošetřovatelské péče samostatně bez odborného dohledu a dále dle indikace lékaře prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Podílí se na plnění úkolů zdravotnického zařízení v péči o vytváření a ochranu zdravých životních a pracovních podmínek (ochrany veřejného zdraví) ve věznici a na zabezpečení plné dostupnosti poskytovaných zdravotnických služeb včetně hygienických a protiepidemických opatření.

Nabízíme

- Platové ohodnocení 39 990 – 50 280,- Kč (platové rozmezí dle započitatelné praxe podle NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), včetně zvláštního příplatku a osobního ohodnocení (po zkušební době možnost navýšení osobního příplatku o 1000 Kč).
- Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, s následnou možností doby neurčité
- Jednosměnný provoz, pracovní úvazek 40 hodin v týdnu
- 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna
- Příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport, penzijní připojištění
- Ubytování na ubytovně VS ČR – Horní Slavkov
- Vlastní tělocvična, posilovna a sauna
- Závodní stravování
- Možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace
- Další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu aj.

Kontaktní osoba:
Michaela Knafová