Technik datového centra Praha

Aktualizováno:

21. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

Odborné elektrotechnické vzdělání (certifikace dle nařízení vlády 194/2022, dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.) podmínkou
Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
Znalost problematiky IT, IP a přenosových technologií výhodou
Znalost problematiky datových center výhodou
Ochota pracovat ve směnném provozu podmínkou
Samostatnost při řešení servisních zásahů

Náplň práce

Instalační a servisní práce na telekomunikačních technologiích a technologiích datového centra
Řízení a koordinace prací dodavatelů v rámci havarijních oprav a servisních zásahů

Nabízíme

Stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu
Prémie dle výkonu
Vysoce odborná práce s možností karierního růstu
Možnost firemního vzdělání

Poznámka

Práce je vhodná také pro absolventy.

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121