Operátor výroby (Seřizovač) - mzda 40 000 Kč Čenkov

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Čenkov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

Kostal

Firma:

Fajn práce s.r.o.

Požadavky

Pro firmu vyrábějící kontaktní systémy pro automobilový průmysl hledáme zaměstnance na pozici seřizovač. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Místo výkonu práce: Čenkov, okr. Příbram

Náplň práce:
• Odpovědnost za způsobilost výrobních zařízení v přiděleném úseku
• Zajišťování plynulosti výroby na základě výrobního plánu, odpovědnost za plnění termínů a kvalitu výroby
• Zajišťování nápravy při zjištění závad na výrobních zařízeních
• Seřizování výrobních zařízení, provádění dílčích oprav, změny variant výrobku
• Práce v kolektivu, komunikace s odbornými útvary

Požadujeme:
• SOU/SŠ technického směru výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou, vše se naučíte
• Technické myšlení
• Manuální zručnost
• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• Uživatelská znalost práce na PC
• Znalost češtiny slovem i písmem
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu pondělí až pátek, víkendy volné (po dobu zaučení pouze ranní směna)

Nabízíme:
• Práce na HPP přímo pod kmenem
• Základní mzda 28 500 Kč + variabilní složka až 12 000 Kč, kvartální a roční odměny
• Náborový příspěvek 60 000 Kč
• Dovolená 5 týdnů
• Možnost profesního růstu
• Firemní kantýna s dotovanou stravou
• Možnost zajištění ubytování

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kejklíček
Mobil: +420 724 386 745