Lakýrník Kaplice

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kaplice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Český Krumlov

Firma:

Agentura Salvia, s.r.o

Požadavky

znalosti na úrovni SŠ (minimálně výuční list)
zkušenosti se čtením technické dokumentace
výhoda zkušenosti s prací v lakovací lince, popř. v ruční kabině (prášková, popř. mokrá)
ochota pracovat a komunikovat s okolím
schopnost udržovat pořádek a přehled

Náplň práce

lakování plechových dílů a konstrukcí práškovou barvou
dostříkávání dílů v průběžné práškové lakovací lince
lakování dílů a konstrukcí v ruční práškové lakovací kabině
příprava dílů k lakování
realizace projektů v požadované kvalitě, čase a daném rozpočtu dle technických postupů
spolupráce na inventurách výrobního střediska

Nabízíme

Dobrou pracovní příležitost a podporu formou vzdělávání a dalších benefitů a bonusů
Možnost získat další školení a certifikaci pro daný obor
Možnost získat stabilní zaměstnání i do budoucnosti
Zaměstnanecké půjčky
Kurzy německého jazyka v rámci pracovní doby zdarma
Příplatek na dovolenou
Příplatek na dojíždění vozem

Kontaktní osoba:
Jana Mašková