Lakýrník - 1 směna, zakázková výroba Přelouč okolí

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Přelouč okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

PL5625

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Zkušenosti s lakováním (mohou být z výroby, ale i dejme tomu z pozice autolakýrníka), pečlivost při práci, manuální zručnost, spolehlivost, základní orientace ve výkresové dokumentaci.
Z důvodu zvláštních pracovních podmínek není vhodné pro ženy.

Náplň práce

Lakování práškovou i mokrou metodou pomocí lakovací pistole, práce v jednosměnném provozu, prostředí - moderní lakovací kabina

Nabízíme

Mzda od 35 tisíc (podle dosavadních zkušeností a praxe), roční prémie, penzijko, příspěvek na dopravu při dojíždění nad 20 km, stravné; moderní pracovní prostředí, nástup možný ihned!

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28