Rozvoj dodavatelů | kvalita | Vysočina | 70 000 Kč Havlíčkův Brod

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkův Brod

Nabízený plat:

60000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

531

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Praxe v dodavatelské kvalitě
- Zkušenosti s prováděním auditů a hodnocením dodavatelů.
- Výborné analytické schopnosti a orientace na detail.
- Anglický jazyk na úrovni minimálně B2 (nebo lepší B1 s ochotou zlepšení).

Náplň práce

Hledáme zkušeného odborníka na pozici Specialista rozvoje dodavatelů pro posílení našeho týmu! Pokud rádi budujete silné a dlouhodobé vztahy s dodavateli, máte vynikající komunikační schopnosti, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- Identifikace a rozvoj strategických partnerství s klíčovými dodavateli.
- Provádění analýz dodavatelského trhu a identifikace příležitostí pro zlepšení.
- Zajištění, že dodavatelé splňují standardy kvality, nákladů a termínů dodávek.
- Řízení výběrových řízení a vyjednávání smluvních podmínek.
- Spolupráce s interními týmy (výroba, logistika, kvalita) na optimalizaci dodavatelského řetězce.
- Implementace iniciativ zaměřených na zlepšování výkonnosti dodavatelů.
- Monitorování a hodnocení výkonnosti dodavatelů a návrh nápravných opatření v případě nesouladu.
- Vedení auditů dle VDA 6.3.

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Home office
- Flexibilní pracovní doba
- Zkrácená pracovní doba
- Kafeterie
- Přátelské pracovní prostředí
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763