Technolog | absolventi | AJ Jihlava

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

519

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektrotechnika, apod.).
- Základní znalosti technologických procesů a výrobních postupů.
- Chuť učit se a rozvíjet své dovednosti v oblasti technologie.
- Analytické myšlení a schopnost řešit problémy.
- Týmový duch a komunikativnost.
- Anglický jazyk B2

Náplň práce

Jste absolvent VŠ technického směru? Zajímaví Vás nové technologie, postupy a komunikujete plynně v AJ? Rádi si s Vámi setkáme! Máme místa i pro šikovné absolventy.

Co Vás bude čekat?
- Podpora seniorních technologů: Budete se podílet na vývoji a optimalizaci výrobních procesů.
- Účast na projektech: Zapojíte se do týmových projektů, kde budete mít příležitost učit se od zkušených kolegů.
- Analýza a testování: Budete provádět testování nových technologií a jejich implementaci do výroby.
- Podpora zlepšování: Budete se podílet na neustálém zlepšování výroby a zvyšování efektivity.
- Plánovat technologie výroby komponentů.
- Připravovat, plánovat a zavádět nové výrobní linky a zařízení.

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Home office
- Bonusy a prémie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní akce
- Příspěvek do cafeterie
- Příspěvek na stravování

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763