HR generalista / specialista | 50 000 Kč | Vysočina Třebíč

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

507

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- Velmi dobrá znalost AJ, alespoň B2
- Samostatnost, pečlivost, prezentační dovednosti

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme zkušeného HR Generalistu/HR SPECIALISTU, který má 3-5 let praxe v oblasti personalistiky. Pokud máte zkušenosti s náborem, tréninky a řízením HR projektů, jste přesně tím, koho hledáme!

Klíčové odpovědnosti:

- Nábor: Kompletní zajištění náborového procesu, včetně přípravy smluv, organizace pohovorů a administrace nástupních školení.
- Administrativa: Zajištění administrativy spojené s lékařskými prohlídkami (vstupní, periodické), práce v HR systémech aktualizace dat a správa dokumentů.
- Školení: Agenda všech typů firemních školení, včetně zákonných a soft skills.
- HR data a projekty: Práce s HR daty a vedení projektů zaměřených na rozvoj týmu.

Nabízíme

- Home office
- Flexibilní pracovní doba
- Nadstandardní počet dnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní jazykové vzdělávání

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763