Inženýr kvality | AJ | 55 000 Kč Jihlava

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

501

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Minimálně 2 roky praxe v oblasti řízení kvality
- Znalost metod a nástrojů kvality
- Dobrá znalost anglického jazyka - denní komunikace
- Výborné komunikační a organizační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením kvality? Právě rozšiřujeme tým! Jste technicky zaměřený a ovládáte AJ? Pak zbystřete!

Co všechno budete mít na starost:
- Řízení kvality: Monitorování a hodnocení výrobních procesů za účelem zajištění shody s kvalitativními standardy a předpisy.
- Analýza a řešení problémů: Identifikace a analýza problémů souvisejících s kvalitou, návrh nápravných opatření a jejich implementace.
- Testování a inspekce: Provádění testů a inspekcí produktů na všech úrovních výroby, včetně kontroly vstupních materiálů, mezifázových kontrol a finálních produktů.
- Dokumentace a reportování: Vedení podrobné dokumentace o kvalitativních kontrolách, tvorba pravidelných reportů o stavu kvality a návrhy na zlepšení.
- Spolupráce v globálním týmu

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Home office
- Bonusy a prémie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní akce
- Příspěvek do cafeterie
- Příspěvek na stravování

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763