Svářeč MAG, MIG, WIG v DE - bez ubytování Rötz (Bavorsko)

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Rötz (Bavorsko)

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18 - 20 EUR za měsíc

Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH

Požadavky

Ukončené vzdělání v oboru svářeč, zámečník, obráběč kovů, stavební mechanik nebo přesný mechanik.
Zkušenosti se zpracováním plechů a svařováním součástí
Schopnost číst výkresy
Požadujeme znalost svařování - MAG, MIG, WIG (materiál: ocel, nerezová ocel, hliník).
Schopnost pracovat samostatně a nezávisle
Řidičské oprávnění a vlastní automobil
Znalost německého jazyka slovem i písmem

Náplň práce

Montáž a svařování jednotlivých dílů až po malé série.
Svařování svařovaných sestav (materiál: ocel, nerezová ocel, hliník)

Nabízíme

Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
Stabilní dlouhodobá práce u významného zaměstnavatele.
Vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
Benefitní Visa kartu s měsíčním příspěvkem 40€
Práce pro pendlery bez ubytování

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v NJ.
Pozice bez ubytování, jen pro denní dojíždění.

Kontaktní osoba:
Monika Steinbergerová
Mobil: +420 704 715 785