Elektromontér (práce po - čt)

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Brno

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

- praxi na obdobné pozici
- řidičské oprávnění sk. B
- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce

- montáž a zapojení elektrovýbavy výtahové plošiny
- elektromontáž u zákazníka, oživení, zaškolení
- periodické prohlídky a zkoušky instalovaných zařízení
- elektro-mechanický servis
- spolupráce na návrzích nových provedení
- řízení servisního vozidla
- 1 sm provoz po-čt, po domluvě možná práce o víkendu. Po domluvě možnost přesčasů.

Nabízíme

- ohodnocení podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného kvalitního plnění úkolů.
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů
- mimořádná roční odměna při mimořádném finančním výsledku firmy
- možnost dalšího odborného a pracovního růstu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- pracovní oděv, obuv
- možnost příspěvku na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru
- mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou
- Příspěvek na dopravu do práce

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis