Všeobecná sestra / bratr - pouze ranní směny Dvůr Králové nad Labem

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

36000 - 42000 Kč

Značka:

29832060747

Firma:

Oblastní charita Červený Kostelec

Požadavky

Jiné

Náplň práce

KOHO HLEDÁME:
o všeobecnou sestru s ukončeným vzděláním - PODMÍNKA ! do nově otvírané budovy
o ideálně s praxí
o s empatickým přístupem
o sestru, která si dokáže poradit v každé situaci
o možnost práce i na zkrácený úvazek
CO MŮŽETE OČEKÁVAT:
o zázemí dynamické služby (délka pobytu 1 týden - 3 měsíce)
o příjemné a klidné pracovní prostředí v nízkokapacitním zařízení s opravdu rodinnou atmosférou
o více času na klienta, který je vždy na 1.místě
o dostatek času na rozhodování, klidné pracovní tempo
o individuální a vstřícný přístup s ohledem na individuální potřeby zaměstnance - částečné úvazky, HPP i DPP
* příjemné pracovní prostředí v krásně zrekonstruovaném areálu a menší přátelský kolektiv v ojedinělém zdravotnickém zařízení.
* podpora dalšího vzdělávání v případě zájmu
* 25 dní dovolené
* ihned od nástupu nárok na zvýhodněné obědy v místě (výběr ze 2-3 jídel) za cenu 35,- Kč.
* po odpracování 6-ti měsíců benefit na dovolenou, sport, vzdělávání, aktvity pro děti atd. ve výši 13.500,- Kč/rok/plný úvazek.
Smlouvy uzavíráme standardně na půl roku a při oboustranné spokojenosti automaticky prodlužujeme na dobu neurčitou. Rádi ukážeme pracoviště.