Asistent/ka prodeje Žatec

Aktualizováno:

24. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Nabízený plat:

27000 Kč

Značka:

29835520737

Firma:

TURBO PIZZA, s.r.o.

Náplň práce

Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Žatci přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
kontakt: tel.:778433353, e-mail: zatec@turbopizza.cz