Nástrojař Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

220 Kč za hodinu

Značka:

H05613

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SOU/SŠ v oboru nástrojař, nebo příbuzném technickém oboru; praxe na podobné pozici, znalost technologie obrábění kovů, schopnost číst technické výkresy, znalost práce s měřicími přístroji
• manuální zručnost a technické myšlení
• pečlivost, přesnost a smysl pro detail
• ochota učit se novým věcem a sledovat trendy v oboru
• ochota pracovat pouze v denních dvanáctihodinových směnách (nepřetržitý provoz)

Náplň práce

• výroba, údržba a opravy nástrojů, forem a přípravků pro výrobní proces
• seřizování a nastavování obráběcích strojů a zařízení
• kontrola kvality vyrobených nástrojů a jejich funkčnosti
• čtení a interpretace technických výkresů a dokumentace
• spolupráce s konstruktéry při vývoji nových nástrojů a forem
• optimalizace výrobních procesů a navrhování zlepšení
• dodržování bezpečnostních předpisů a standardů kvality

Nabízíme

• finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, cca 220,-Kč/hod. + veškeré zákonné příplatky
• práce v moderním výrobním provozu
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnu
• kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce.
• příspěvek na Vánoce a dovolenou
• příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
• příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052