Operátor výroby,v Mošnově, nastup ihned 33 000 Kč,

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mošnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

30000 - 32000 Kč za měsíc

Značka:

SR

Firma:

ARTEMIS agency s.r.o.

Požadavky

- Manuální zručnost
- Zodpovědný přistup k práci a dobrou docházku
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Náplň práce

- Práce v moderním prostředí na odděleni vstřikovny, lakovny a nebo montáže
- Obsluha výrobních strojů na jednotlivých odděleních
- Podíl na zajištění plynulého chodu výroby
- Manipulace s výrobky a kontrola kvality výrobků

Nabízíme

- Docházkový bonus 2500 Kč
- Lakovna, Kvalita 500 Kč
- Práce na montážní lince Bumper Line bonus 1000 Kč
- Stravenkový paušál 150 Kč/na dopracovanou směnu
- Firemní autobusová doprava 400Kč za měsíc (z Ostravy, Nového Jičína, Studánky, Havířova, Orlové, Bohumín a Karviné)
- Příplatky za noční ve výši 10% průměrného hodinového výdělku
- Příplatky za přesčas ve výši 25% průměrného hodinového výdělku
- Příplatky za svátek ve výši 100% průměrného hodinového výdělku
- Dovolena 20 dnů/rok

Kontaktní osoba:
Snizhana Romanová
Tel: 725504845