Obsluha kotelny - Choceň, náborový příspěvek 50.000 Kč

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ATALIAN CZ s.r.o.

Požadavky

• Kotelnické zkoušky - ideálně PK4 – čtvrtá třída.
• Praxe na obdobné pozici, ale není podmínkou
• Komunikativnost, zodpovědnost
• Manuální zručnost

Náplň práce

• Obsluha kotelen a přidružených technologií pro zajištění chodu výroby
• Zajišťování bezpečného chodu vyhrazených zařízení, zejména parní kotelny, vzduchotechniky, SHZ, EPS
• Řešení provozních problémů, autonomní údržba
• Drobné opravy ve svěřeném úseku.
• Komunikace s oddělením údržby a výroby, tak aby byla zajištěna dodávka potřebných medií do potřebných zařízení

Nabízíme

• Práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
• Mobilní telefon i k soukromému použití
• Stravenky
• Cafeterie
• Možnost Multisport karty
• Výhodné tarify na mobilní telefon i pro rodinné příslušníky
• Zaměstnanecké slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů
• Pracovní oblečení
• Férový přístup nadřízených
• Moderní pracovní prostředí
• Zázemí významné a stabilní společnosti

Kontaktní osoba:
Nela Navrátilová