Senior brand manager ve farmacii Praha

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

80000 - 90000 Kč za měsíc

Firma:

GUDMUND s.r.o.

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání.
• Praxe v marketingu 5-7 let.
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem).
• Zájem o obor, samostatnost i schopnost týmového hráče.
• Vysoká míra osobní motivace a orientace na výsledky
• Dobré organizační a plánovací schopnosti.
• Schopnost pracovat s MS-Office balíčkem.

Náplň práce

• MARKETINGOVÁ STRATEGIE: Tvorba, komunikace a realizace.
• STRATEGICKÉ VEDENÍ: Správa marketingových a reklamních činností produktového portfolia.
• SPRÁVA MARKETINGOVÉHO ROZPOČTU.
• NÁKUP MARKETINGOVÝCH MATERIÁLŮ A SLUŽEB: Správa příslušné dokumentace, reporting.
• INOVAČNÍ ANALÝZY: Analýza a průzkum vývoje trhu a cen.
• OBCHODNÍ AKCE A PREZENTACE: Plánování akcí, předávání informací, školení, koordinace činností, tvorba propagačních aktivit a materiálů.
• ASISTENCE PŘI ORGANIZACI ROZVOJE OBCHODU.
• KOOPERACE V RÁMCI PRACOVNÍHO TÝMU.

Nabízíme

• 25 dní dovolené k odpočinku.
• 5x sickdays.
• Práce ve stabilní úspěšné firmě.
• Stravenky.
• Bonusy.
• Skvělý tým kolegů.

Poznámka

Místo výkonu: Praha

Kontaktní osoba:
Barbora Nováková
Mobil: +420 608 749 645