Umíte ukočírovat výrobní tým? Most

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

A1455

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru, příp. SOU technického směru s maturitou
* Zkušenosti s vedením lidí
* Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
* Znalost čtení technické dokumentace
* Výborné komunikační dovednosti, schopnost motivovat spolupracovníky a podřízené zaměstnance
* Analytické a systémové myšlení
* Výhodou komunikativní znalost anglického jazyka
* Týmový přístup a proaktivní přístup k řešení problémů
* Schopnost samostatného rozhodování
* Organizační schopnosti, samostatnost, silné povědomí zákaznického přístupu

Náplň práce

NABÍZÍME VOLNOU ŽIDLI PRO TALENTOVANÉHO A KVALIFIKOVANÉHO SENIORSKÉHO MISTRA VE VÝROBĚ!

Hledáme specializovaného Mistra výroby, který bude hrát klíčovou roli v našem výrobním týmu, přičemž jeho hlavní odpovědností bude řízení výroby dle výrobní dokumentace a vedení určené výrobní dokumentace, což zahrnuje i zabezpečení plynulosti výroby a dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců.

Důležitou součástí pracovní náplně bude také kontrola dodržování výrobních postupů a zavedených systémů kvality, zajišťování oprav strojů a zařízení a dohlížení nad dodržováním vnitřních předpisů podřízenými zaměstnanci, přičemž budete hrát klíčovou roli v organizaci, kontrole, motivaci, vzdělávání a hodnocení podřízených zaměstnanců.

Vaše práce bude neoddělitelně spjata s činnostmi spojenými se „zkvalitňováním personálu“, jako je výběr a nominace personálu, kandidátů do vzdělávacích kurzů a hodnocení přínosu vzdělávacích akcí, přičemž úzká spolupráce nejen v týmu daného oddělení, ale i s dalšími útvary, zejména s oddělením údržby, kvality a engineeringu, bude nezbytná pro úspěšné plnění všech pracovních úkolů.

Tato pozice vyžaduje hluboké analytické a systémové myšlení, výborné komunikační dovednosti a schopnost rozhodovat se samostatně, společně s organizačními schopnostmi a silným povědomím zákaznického přístupu, což zajišťuje, že budete schopni efektivně motivovat a řídit své podřízené a dosahovat stanovených cílů.

Nabízíme

* Práci ve stabilní společnosti
* Příjemné přátelské pracovní prostředí
* Možnost seberealizace
* Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* Příspěvek na dopravu
* Jazykové kurzy
* Systematické vzdělávání
* Otevřenou komunikaci
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Termín nástupu možný IHNED

Kontaktní osoba:
Tel: +420 739 639 889