Seřizovač Praha

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A1332

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SOŠ s technickým zaměřením.
* Ideálně min. 3 roky praxe v technickém prostředí, může být i absolvent.
* MS Excel - základní znalost, SAP výhodou.
* Znalost mechanických principů.
* Znalost pneumatických systémů a hydraulických systémů výhodou.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta nadnárodní společnost, která je jedním z předních světových dodavatelů do automobilového průmyslu, hledáme Seřizovače.
* Zajišťovat optimální provoz strojů a průběžné seřizování.
* Zodpovídat za provozní údržby strojů, nářadí a přípravků.
* Vést dokumentaci o údržbě a funkci strojů a zařízení.
* Plnit úkoly dle “Plánu preventivní údržby stroje”, plánů čištění stroje.
* Budete provádět hlášenou a roční preventivní údržbu, včetně záznamu do SAP.

Nabízíme

* Dotované stravování.
* Roční bonus.
* Věrnostní bonusy a další odměny.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Příspěvek do cafeteria systému.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200