Vedoucí střediska elektromontáží - nástupní bonus 30 000,- Kč Opatovice nad Labem

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Opatovice nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

• Vzdělání v oboru elektro , minimálně středoškolské vzdělání
• Praxi na obdobné pozici min.3 roky
• Vyhlášku 50, paragraf. 6 a více
• Manažerské schopnosti a umění jedna s lidmi

Náplň práce

• Montáže a instalace slabo i silnoproudé technologie (PZS,EZS,CCTV, přístupové systémy atd.)
• Údržba slaboproudých a silnoproudých zařízení a sítí
• Kontrola časového průběhu realizace jednotlivých zakázek
• Ekonomické vyhodnocení příslušné zakázky, plnění obchodního plánu
• Součástí náplně práce bude práce s lidmi a jejich motivace, ale i odborná podpora,
nutná technická orientace v prováděných aktivitách daného střediska
• Koordinace ve spolupráci s obchodním týmem

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu
• Prémie dle výkonu
• Flexibilní pracovní dobu
• Vysoce odbornou práci s možností karierního růstu
• Možnost firemního vzdělání
• Platové ohodnocení s významnou predikovatelnou pohyblivou složkou
• Zaměstnanecké benefity ( příspěvek na životní nebo důchodové pojištění, stravné na pracovišti/stravenkový paušál,
MultiSportka, mobilní telefon, podpora vzdělávání a osobního růstu, služební telefon i pro soukromé volání, slevu na
pojištění a další individuální firemní benefity spojené s touto pracovní pozicí)

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121