Specialista na kovovýrobu a montáž Ústí nad Labem

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

34000 - 36000 Kč za měsíc

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

- Technické vzdělání výhodou
- Zkušenosti s kovovýrobou výhodou
- Manuální zručnost podmínkou
- Orientace v technické dokumentaci
- Základní matematické dovednosti
- VZV průkaz výhodou
- Průkaz jeřábník, vazač výhodou

Náplň práce

Materiálová magie:
Zodpovědně přebírat materiál od oddělení logistiky a skladu, jako mistr iluzionista kontrolovat jeho množství a kvalitu (pečlivě prozkoumávat každý detail a odhalovat viditelné vady) podle dostupné výkresové dokumentace.
Příprava a manipulace:
S precizností hodináře připravovat a manipulovat s přiděleným materiálem za účelem sestavení požadovaných sestav dle výkresové dokumentace, a přitom dodržovat stanovené standardy a zásady BOZP.
Sestavování a montáž:
Proměňovat jednotlivé díly, polotovary a komponenty v úžasné konstrukce.
Instalace dílů:
Vkládat díly do nosných modulových konstrukcí s pečlivostí uměleckého kováře, zajišťovat, aby vše odpovídalo výkresové dokumentaci a pracovním instrukcím.
Mistrovství s nářadím:
Používat určené a předepsané nářadí jako virtuóz, který ovládá svůj nástroj, a zajistit, že každý úkon je proveden s maximální přesností.
Obsluha manipulační techniky:
S grácií a profesionalitou ovládat manipulační techniku a dodržovat všechny předpisy a pravidla BOZP.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení
Pozici na plný úvazek přímo v kmeni naší společnosti.
Roční bonus až 50 % z hrubé měsíční mzdy
Jednosměnný provoz
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění
26 dní dovolené
Zázemí silné mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba:
Daniela Flachs Erhartová
Mobil: 739 639 889
Tel: 739 639 889