Obsluha CNC obráběčích strojů až 240 Kč/hod Jihlava

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

230 - 240 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

Markmont s.r.o

Požadavky

SOU strojního zaměření
praxe v řídícím systému Simens, SINUMERIC nebo Mozotrol výhodou
Nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů
Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Náplň práce

Hledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu CNC strojů nebo klasických soustruhů či brusek (30 km od Brna) s možností ubytování.
ABSOLVENTY RÁDI ZAUČÍME !!!
Obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí nebo obsluha brusek. Rádi Vás ve výrobě zaučíme .
Práce s výkresovou dokumentací
Základní údržba strojů.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráce na HPP
Možnost kariérního růstu
Možnost ubytování v blízkosti pracoviště zdarma
Možnost záloh
5 týdnů dovolené

Hodinová mzda:
až 240 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Poznámka

V případe zajmu kontaktujte nás na tel: +420 608660145 nebo pošlete životopis na email: koordinator@markmont.eu

Kontaktní osoba:
Hamidova Gyuler
Mobil: +420608660145
Tel: 800 50 50 40