Operátor balírny chirurgických setů - mzda až 35.000 Kč Havířov

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havířov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

DeLu WORK s.r.o.

Požadavky

Manuální zručnost a pečlivost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Zodpovědný přístup k práci
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden
Práce pouze muži

Náplň práce

Manipulace s paletami pomocí paletovacího vozíku (NZV, VZV) - není nutná zkušenost ani oprávnění > vše zaučíme
Přebalování sterilních setů z plastových krabic do papírových
Dodávání sterilních komponentů do již vysterilizovaných setů
Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
12-hodinová pracovní doba

Nabízíme

Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
Práci v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden
Měsíční příplatek za nepřetržitý provoz: 2.000 Kč
Příplatek za ztížené pracovní prostředí 1.000 Kč
Docházkový bonus
Výkonnostní bonus
Příplatek za noční směnu a víkend 1.600 Kč
Pololetní odměny: 2x ročně (červen a prosinec)
Stravenkový paušál
25 dnů dovolené

Kontaktní osoba:
Kateřina Markuzel
Tel: +420732425078