Provozní zámečník - zámečnice, Údržbářské práce Dolní Branná

Aktualizováno:

2. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Branná

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29751060703

Firma:

KRPA FORM, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Co od Vás očekáváme?
" chuť pracovat ve vícesměnném provozu (ranní směna + pohotovosti)
" aktivní přístup
" manuální zručnost
" spolehlivost a zodpovědnost
" platný řidičský průkaz sk. B
" uvítáme:
" vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
" profesní kvalifikace typu průkaz VZV, jeřábnický nebo vazačský průkaz, svářečský průkaz aj.
Co u nás budete dělat?
" Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
" Inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
" Včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
" Ustavování strojů a zařízení
" Seřizování a opravy výrobních zařízení a jiné montážní práce
" kontrola a evidence funkčnosti tlakových zařízení
Co nabízíme?
" Zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru
" Plat až 35 000,-
" Nástup dle dohody - možný ihned
o Množství zaměstnaneckých výhod
" Příspěvek zaměstnavatele na stravování
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
" Věrnostní bonus (už po 1 roce)
" Bonus za doporučení nového zaměstnance 12 000,- Kč
" Rehabilitační příplatek za každou odpracovanou hodinu při splnění měsíčního fondu min. 140 hod./měsíc
" Příspěvek na dovolenou 5 000,- Kč
" Příspěvek na vánoce 5 000,- Kč
" Možnost dalšího vzdělávání
" Práci v přátelském kolektivu
" Místo výkonu práce KRPA FORM, a.s., 122, 543 62 Dolní Branná
Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail rudolf.kutlvasr@krpa.cz nebo kontaktujte na tel. čísle 724 310 962 Ing. Rudolf Kutlvašr