Strážný Malé Svatoňovice

Aktualizováno:

2. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Malé Svatoňovice

Nabízený plat:

30070 - 30360 Kč

Značka:

29751100764

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Občan ČR, věk nad 18 let, bezúhonnost, bezvadný zdravotní stav, zrak a sluch
Nabízíme:
- nástupní plat od 30.070 Kč, plat po zapracování od 30.360 Kč v jednosměnném režimu služby a od 32.900 Kč v nepřetržitém režimu služby (dle započtené praxe)
- možnost náborového příspěvku ve výši 150.000 Kč
- 30 dnů dovolené v kalendářním roce
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního růstu
- po dosažení 15 let služby výsluhový příspěvek, ozdravné a rehabilitační aktivity
- možnost čerpání příspěvků z FKSP např. na rekreaci, penzijní spoření atd.
- podnikové stravování včetně příspěvku
- možnost sportovního vyžití ve vlastní posilovně
Požadujeme:
- státní občanství ČR
- bezúhonnost
- vysokoškolské doktorské vzdělání
- zdravotní a osobnostní způsobilost
KONTAKTNÍ INFORMACE:
Markéta Bednářová
Tel.: 499 867 206
GSM: 601 572 554
e-mail: MBednarova@vez.odo.justice.cz