Seřizovač/seřizovačka pro pájecí a osazovací automaty Lovosice

Aktualizováno:

24. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Lovosice

Nabízený plat:

31000 Kč

Značka:

29754220769

Firma:

TRCZ s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
* zodpovídá za výrobu na pájecích a osazovacích automatech v požadovaném množství a kvalitě
* obsluhuje výrobní zařízení (doplňování materiálu, řešení abnormalit)
* zodpovídá za pravidelnou a periodickou údržbu strojů, čistotu pracoviště a strojů

POŽADUJEME:
* SOU - vyučen, elektrotechnický obor - výhodou
* základní znalost technické dokumentace
* manuální zručnost
* pečlivost, všímavost
* ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME:
* stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
* odpovídající školení
* příležitost profesního a karierního růstu
* férová firemní kultura
* zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
* mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, nebo výběrové řízení každý čtvrtek v 9.00h.