Jeřábník/ice (M+Ž) Most

Aktualizováno:

21. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

21293100792

Firma:

SUTOR Global s.r.o.

Náplň práce

JEŘÁBNÍK/-ICE
POŽADAVKY:
- praxe min. 1 rok, ŘP sk. C, E, karta řidiče, profesní průkaz řidiče, jeřábnický průkaz na autojeřáby, strojní průkaz na manipulátory
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zdvihacích zařízení, vedení potřebných dokladů a dokumentace k provozu jeřábu, kontrola jeřábu před započetím práce, kontrola hlavních mechanismů a zabezpečovacích zařízení jeřábu před započetím práce, jeřábové manipulace, spolupráce s vazačem
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 705 763 076 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)