Prodavač/ka kvalitních potravin - po zaškolení až 31.000 Kč Praha - OC CHODOV

Aktualizováno:

4. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha - OC CHODOV

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

28800 - 31000 Kč za měsíc

Značka:

CHOSUP

Firma:

DELMART s.r.o.

Požadavky

- příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- plynulá čeština slovem i písmem
- praxe v potravinách výhodou
- ochotu pracovat v ranních a odpoledních směnách – máme nerovnoměrné rozvržení pracovní doby

Náplň práce

- práce se zbožím na prodejně – příjem a doplňování zboží
- obsluha zákazníků
- práce na pokladně

Nabízíme

- sleva 30% ve všech prodejnách a bistrech
- měsíčně osobní hodnocení
- po zaškolení stravenkový paušál ve výši 115 Kč/ odpracovaná směna více jak 6 hodin
- možnost kariérního růstu na pozici vedoucí směny
- milý šéf s osobním přístupem
- pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty
- za každý odpracovaný kalendářní rok 1 den dovolené navíc do výše max. 5 dní
- odměna za doporučení nového kolegy
- možnost sportovat s Multisport kartou

Poznámka

V DELMARTU pracujeme v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout. Směny plánujeme na celý měsíc dopředu a vždy se vedoucí snaží se zaměstnanci domluvit. Pracovní prostředí je příjemné, stejně tak i zázemí zaměstnanců. Úklid zajišťuje úklidová firma. Cílem je obsloužit zákazníka, aby se rád vracel. V DELMARTU najdeš pěknou práci.

POŠLETE NÁM STRUČNÝ ŽIVOTOPIS, VEDOUCÍ PRODEJNY VÁM ŘEKNE VÍC.

Kontaktní osoba:
Alena Ciprová