Kuchař / kuchařka závodního stravování pro T - Mobile Praha 4

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 4

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Praha

Firma:

GTH catering a.s.

Požadavky

- vyučení v oboru nebo praxe v oboru (v závodním stravování je velkou výhodou)
- dochvilnost, samostatnost a týmová spolupráce je pro nás velmi důležitá
- příjemné vystupování a odolnost proti stresu

Náplň práce

- příprava jídel teplé kuchyně
- regenerace jídel
- pomoc při výdeji jídel

Nabízíme

Nabízíme Vám práci na HPP ve stabilní a rozvíjející se společnosti, pravidelnou mzdu vždy k 15. v měsíci, obědy za zvýhodněnou cenu, motivační ohodnocení, možnost zvýhodněných telefonních tarifů, příspěvek na penzijní připojištění a volné víkendy a státní svátky. Pracovní doba je ve všední dny 6:00 - 14:30hod.

Kontaktní osoba:
Lucie Naniová
Mobil: 730598827
Tel: 730598827