Dělník do výroby - bez praxe, jednoduchá práce ihned! Třinec

Aktualizováno:

25. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Třinec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

REG

Zařazeno na pozici:

Dělník Frýdek-Místek

Firma:

Job Camere CZ s.r.o.

Požadavky

• jsi pracovitý/á
• jsi spolehlivý/á
• jsi alespoň trochu zručný/á

Náplň práce

• Budeš obsluhovat automatickou výrobní linku pro výrobu/ tažení drátů - zmáčkneš knoflík - a je to,
• budeš si muset připravit vstuní materiál - zkontroluješ papír - a je to,
• kontrola výrobků poměrovou metodou - porovnáš dva dráty - a je to,
• odvoz hotových výrobků na sklad - dáš na paleťák a fičíš do skladu - a je to,
• evidenjoce výrobních údajů - nahodíš pár čísel do tabulky - a je to.

Nabízíme

• Dostaneš za to od 30.000 - 35.000 Kč (po zaučení),
• Máš 25 dnů dovolené.
• Užíváš si stravenkový paušál.
• Těšíš se vánoční a letní prémie.
• Můžeš mít příspěvek na penzijní pojištění.
• Budeš dostávat pravidelné zálohy na mzdu - pokud budeš chtít.

Kontaktní osoba:
Job Camere
Mobil: +420 608 858 447