Produkcja dla kobiet i mężczyzn - 3km od granicy Český Těšín

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Český Těšín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Ostrava

Požadavky

dobry stan zdrowia,
własny środka transportu,
odpowiedzialne podejście do pracy.

Náplň práce

obsługa maszyn i urządzeń potrzebnych do produkcji,
obróbka materiałów w celu uzyskania gotowych produktów,
pakowanie gotowych wyrobów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.

Nabízíme

20 dni urlopu + 5 dodatkowych,
Bonus frekwencyjny 0 - 2000 Kč,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy,
Dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,
Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
Trzy zmiany po 8h od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Poznámka

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie, prześlij nam swoje CV, zadzwoń lub wyślij SMS o treści "KS", a my skontaktujemy się z Tobą!

Název firmy

Kontaktní osoba:
Aleksandra Sikora
Mobil: +420 770 108 584
Tel: +420 770 108 584
E-mail: zaslat e-mail s životopisem