Řidiči sk. C+E Most

Aktualizováno:

21. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

34000 - 36000 Kč

Značka:

29742700758

Firma:

SUROVINY ŠVARC s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Náplň práce

ŘIDIČI SK. C+E
POŽADUJEME:
- řidičské oprávnění sk. C+E
- zodpovědný přístup
- samostatnost a dobrý zdravotní stav
- praxe s nosičem kontejnerů vítána
- pravidelná pracovní doba po-pá od 7.00 do 15.30 hod.

Zaměstnanecké výhody: dotované obědy, příspěvek na penzijní pojištění a další výhody
HLÁSIT SE: Švarc Viktor, tel.: 476124317, e-mail: suroviny.svarc@email.cz, osobně po telefonické domluvě každý den od 8:00 do 15:00 hod.