Kontrolní technik STK most (M+Ž) Most

Aktualizováno:

21. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

45000 - 50000 Kč

Značka:

29742800765

Firma:

Vladimír Fořt

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

KONTROLNÍ TECHNIK STK MOST (M+Ž)

STK Most - Žatecká přijme technika STK na stanici v Mostě.
STK Žatecká Most je moderní a inovativní společnost, která hledá zkušeného uchazeče na pozici - kontrolní technik STK. Staňte se součástí skvělého týmu nově otevřené pobočky v Mostě.
Provádíme komplexní služby STK v moderním prostředí nově vybudované stanice technické kontroly. Staráme se o pravidelné, opakované, dovozové a evidenční kontroly včetně měření emisí. Nadstandardní platové ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč/měsíc.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:
Provádění prohlídek stanice technické kontroly
Koordinace činnosti STK a měření emisí

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru + odborná praxe v autoopravárenství nejméně 3 roky
Nebo výuční list v technickém oboru + odborná praxe v autoopravárenství min. 3 let
Výpis z RT.
Řidičský průkaz sk. B

Jaké všeobecné schopnosti byste měl/měla mít:
Zájem o vzdělávání v oboru
Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost
Kolektivní spolupráce

Co Vám můžeme nabídnout:
Zázemí ve stabilní společnosti
Zajímavé mzdové podmínky
Moderní pracovní prostředí.
Práci s nejnovějšími technologiemi.
Variabilní finanční bonusy.
Vzdělávací kurzy a školení.
Skvělý pracovní tým.
Plný pracovní úvazek

HLÁSIT SE: Fořt Vladimír, tel.: 721809966, e-mail: autoservisfortpodpora@gmail.com, osobně po telefonické domluvě