Učitel - učitelka AJ Svoboda nad Úpou

Aktualizováno:

19. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Svoboda nad Úpou

Nabízený plat:

32820 - 42780 Kč

Značka:

29744000752

Firma:

Základní a mateřská škola, Svoboda nad Úpou

Náplň práce

Aprobace: anglický jazyk pro II. stupeň ZŠ, ideálně v kombinaci s matematikou;
Délka trvání: doba určitá na 1 rok s výhledem na dobu neurčitou;
Požadavky na vzdělání: VŠ - dle § 8 zákona č. 563/2004 Sb. (o pedagogických pracovnících); Nabízíme:
- stabilní kolektiv s nízkou fluktuací
- přátelské pracovní prostředí
- příspěvek zaměstnavatele na stravování a na dovolenou a další aktivity (6.500,- Kč / rok)
- právní ochranu pedagogů
- propracovaný systém rozdělování nenárokových složek platu / mimořádných odměn
Svůj životopis zašlete na email: skola@zssvoboda.eu nebo na adresu ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou, Kostelní 560, 542 24 Svoboda nad Úpou.