Asistent / asistentka obchodního ředitele Česká Skalice

Aktualizováno:

28. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Skalice

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29744860754

Firma:

PROMA REHA, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici ASISTENT OBCHODNÍHO ŘEDITELE. Jeho/jejím hlavním úkolem bude zpracovávání požadavků a úkolů vedení společnosti.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vedení sekretariátu jednatelů společnosti; správa schůzek a služebních cest; komunikaci s úřady a institucemi v ČR i zahraničí; příjem, zpracování a směrování telefonních hovorů; správa e-mailové pošty; zápisy z jednání včetně důsledné kontroly plnění úkolů; příprava podkladů pro obchodní jednání.

Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ; AJ na komunikativní úrovni; výborné organizační schopnosti; komunikativnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost; diskrétnost; časová flexibilita; dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet); trestní bezúhonnost; aktivní řidič/řidička sk. B.
Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost práce v informačním systému Helios, správy sociálních sítí.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti, mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.